Tiny Houses

Malé domky, velká svoboda

Revoluce dostupného bydlení nejen pro mladou generaci

Chcete mít vlastní domov, žít podle svého a nezadlužit se na dlouhé roky dopředu? Jestli vás neláká život 20/20, tedy s hypotékou 20 tisíc na 20 let, řešením mohou být Tiny Houses.

Malé domky přepisují představu o tom, co znamená „bydlet ve vlastním“. Se stále rostoucími náklady na koupi nemovitosti přinášejí alternativu, která otevírá cestu k nezávislosti. Malý prostor není pro každého, jeho benefity nejvíce ocení jednotlivci nebo páry. Stále více lidí ale objevuje nesporné výhody tohoto řešení.

Obrázek

Proč zvolit MALÉ DOMKY:SVOBODA

Váš domek dodáme za 3 měsíce a bydlet budete za zlomek ceny standardní nemovitosti.UDRŽITELNOST

Můžete mít vlastní zdroj elektřiny, tepla, domek má s minimální nárok na pozemek.


MINIMALISMUS

Kompaktní prostor umožňuje jen omezené množství věcí a přináší zjednodušení a pořádek do interiéru i do života.


BEZ ZÁVAZKŮ

Jste ve vlastním, ale bez obří hypotéky, na vašem vysněném místě nebo na dvou kolech s domkem připraveným na cesty.

Obrázek

Tiny House MARCELA

Moderní a prostorný – žádné zdi, zato vysoké klenuté stropy. Koncept světlého a otevřeného prostoru se díky víceúčelovému nábytku přizpůsobí vašim potřebám během dne. S možností nadstandardní výbavy jako je plynový krb nebo funkční světlíky plní tento malý domek na 13 m2 představu plnohodnotného minimalistického domova pro pár nebo jednotlivce. Návrh domu vyhrál 3 ceny za inovativní design Amerického institutu pro architekturu.
​​

od 590 000 Kč bez DPH


Zaslat poptávku ​

Obrázek

Tiny House PETRA

Rozvržení domku zve díky terase s markýzou ke vstupu a posezení. V teplých dnech zvětšuje obytný prostor a umístíte zde stůl pro čtyři. Dvojité dveře umocňují otevřený vzdušný koncept, který i na malém prostoru vykouzlí místo pro domácí kancelář, pohovku, úložné prostory i funkční sprchový kout a spací patro. Návrh je připravený na využití solárních panelů a techniky pasivního chlazení a vytápění. Díky tomu zanecháte pouze minimální dopad na životní prostředí.

od 590 000 Kč bez DPH


Zaslat poptávku

Obrázek

Tiny House LUDMILA

Tento malý domek využívá princip majáku a pozvedá vše doslova na další úroveň. Obytný prostor se základní výměrou 18 m2 totiž chytře navyšuje loft v patře, který přidává dalších 9 m2. Hlavní důraz dostaly úložné prostory a funkční členění, takže je využitý každý metr a dostane se vám i luxusu samostatného sprchového koutu. Světlé povrchy a spousta přírodního světla dělají z tohoto domku příjemné místo na dlouhodobé bydlení.
​​

​od 590 000 Kč bez DPH


Zaslat poptávku

Napište nám

Kontaktní formulář

Pusťme se do práce