Rekonstrukce domů a bytů

Na začátku je vaše vize

My se postaráme o to, aby se vyplnila do poslední dlaždičky

Rekonstrukce je týmová práce. Pečlivě proto nasloucháme vašim požadavkům a poradíme nejlepší řešení s ohledem na váš rozpočet i datum, do kdy má být hotovo. Od nás nikdy neuslyšíte, že něco nejde. Pracují s námi spolehliví profesionálové na zednické práce, obkladači, podlaháři, natěrači, elektrikáři, sádrokartonáři, instalatéři a odborníci na další řemesla. Takže když dojde na lámání chleba a my potřebujeme naplánovat práce na vaší zakázce, máme vše pod kontrolou a nevznikají prostoje ani vícepráce. Pohlídáme si bezvadnou kvalitu a dodržíme termíny.

Proměníme váš dům, koupelnu a dáme sbohem umakartu

Nový kabát umíme dát vaší koupelně, kuchyni nebo domu. Každá zakázka si žádá svoje. Máme zkušenosti se všemi typy úprav. Pokud chcete zrekonstruovat kuchyni, postaráme se o veškeré instalační práce, přesun plynu a revize, dodávku a montáž linky i spotřebičů. U větších úprav dispozic a bourání nosných panelů zajistíme statické jištění. Rekonstrukce domů řešíme pomocí moderních postupů a technologií. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli materiálů, takže stavby odpovídají těm nejvyšším standardům na trhu.

Rekonstrukce jako rychlá akce

Je nám jasné, že rekonstrukce pro vás je velký projekt a představuje zásah do běžného chodu domácnosti, takže pracujeme rychle a efektivně. Při realizaci vycházíme z vámi dodaného návrhu nebo ho zajistíme společně s projektantem a architektem. Pokud potřebujete, vyřídíme nutná povolení na úřadech. Jde nám o to, abyste byli spokojení a klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc.


Napište nám

Kontaktní formulář

Pusťme se do práce